Ahoj, vítám Vás na našich stránkách, kde Vám ve stručnosti představím naše fenky - naši první dnes  fenku Aimée, dovezenou "posilu" z Francie fenku Infinity Shadow a fenečky z našeho vlastního odchovu: Amber Princess, Cinderellu Gray,Eleanor Dream a Florence She-Wolf.

Nemůžu vynechat naše zastánce mužského pohlaví a to pejsky - které jsme si dovezli z Německa - Yacka a Kenaie a "Francouze" Mavericka. Jako poslední pejsek u nás zůstává náš odchovanec Fantom Casanova.

Jsme Chovatelská stanice s názvem IN FINE MUNDI, která byla založena na sklonku roku 2013. Rádi bychom se věnovali chovu tohoto nádherného a u nás dosud ne moc známého ale hlavně málopočetného plemene s názvem  Saarloosův vlčák.

V naší chovatelské stanici v současnosti máme čtyři chovné fenky - Aimée, Infinity Shadow, Amber Princess a Cinderella Gray a dva chovné psy - Yack a Kenai.

Aimée jsme si dovezli z Brna v červenci 2012. V listopadu r.2013 jsme si dovezli už jako čtyř-měsíční fenečku Infinity Shadow, která se stala nejen naším miláčkem, ale hlavně kamarádkou naší kouzelné Aimée. V roce 2014 jsme si z našeho prvního vrhu Aimée ponechali pro nás nejkrásnější a nejsvětlejší fenečku Amber Princess, následujícího roku (2015) fenečku se jménem Cinderella Gray. Ani v roce 2016 jsme neodolali kouzlu dalších fenek a to - Eleanor Dream a Florence She-Wolf.

Našim cílem je být rodinnou chovatelskou stanicí a věnovat se chovu hlavně na odchovu vlastních fenek, proto dovoz či nákup dalších feneček neplánujeme. 

Dalším našim cílem je docílit v našem odchovu taková štěňátka, u kterých chceme minimalizovat jejich plachost. Saarloosův vlčák (SAV) bude vždy plaché plemeno, ale vhodnou volbou partnera a i přístupem ke štěňátkům (tzv. socializace) lze jejich plachost velmi zmírnit.